Trwa ładowanie...
d28y61s
04-09-2023 15:20

Czas, czyli wszystko płynie

książka
Oceń jako pierwszy:
d28y61s
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co to jest czas? Dlaczego raz płynie szybciej, a raz wolniej? Kim są złodzieje czasu? Czy dzień i rok na innych planetach trwa tyle samo, ile na Ziemi? Poza odpowiedziami na te pytania będzie można przeczytać w książce o strefach czasowych, slow life, najdłużej żyjących ludziach, pierwszych zegarach, punktualnych i spóźnialskich, pracy zegarmistrza, podróżach w czasie, tykających wieżach, a nawet o futurologii oraz wielu innych tematach związanych z czasem.

Monika Utnik – absolwentka polonistyki i italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarka, wieloletnia redaktorka magazynów wnętrzarskich. Zadebiutowała książką dla dzieci „Mamma mia. Włochy dla dociekliwych”. Lubi włoski design i malarstwo trecenta. W mieszkańcach Italii najbardziej docenia ich miłość do życia. Wolne chwile spędza w ukochanym domu na wsi.

Agnieszka Sozańska – absolwentka Instytutu Sztuki w Opolu. Jako mała dziewczynka marzyła, by zostać malarką. Do dzisiaj ma w sobie mnóstwo z dziecka, dlatego tak kocha książki dla dzieci, Muminki, bałagan i czekoladę. Na co dzień zajmuje się ilustracją książkową i prasową. W swoich pracach łączy rysunek z technikami komputerowymi. Lubi tworzyć w czerni i bieli, ale z czasem przekonała się, że kolor nie jest taki straszny.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Czas, czyli wszystko płynie
Numer ISBN

978-83-10-13862-0

Wymiary

239x290

Oprawa

twarda

Liczba stron

64

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28y61s
d28y61s
d28y61s
d28y61s