Trwa ładowanie...
d37hyjb
15-04-2010 00:00

Czakry. Energetyczne ośrodki transformacji duchowej

książka
Oceń jako pierwszy:
d37hyjb
Czakry. Energetyczne ośrodki transformacji duchowej
Tytuł oryginalny

Chakras. Energy Centers of Transformation

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Czakry są cielesnymi ośrodkami psychicznymi, działającymi przez cały czas, bez względu na to, czy zdajemy sobie sprawę z ich istnienia. Przez czakry przepływa energia, wywołując różne stany psychiczne. Współczesna biologia opisuje to jako zmiany chemiczne zachodzące pod wpływem działania gruczołów dokrewnych. Pradawni filozofowie wiązali owe zmiany z pięcioma podstawowymi żywiołami: ziemią, wodą, ogniem, powietrzem i akaszą. Żywioły te nieustannie przychodzą i odchodzą. Pradawna indyjska nauka Jogi kładzie nacisk na poznawanie tych elementów i działanie w zgodzie z nimi.
Wywodząca się ze starożytnych czasów wiedza o czakrach ma znaczenie również dzisiaj, szczególnie dla osób pragnących przebudzić swą duchową energię Kundalini. Energia ta jest podstawą wszelkich działań. Kundalini podtrzymuje wszystkie stworzenia na świecie. To po prostu siła witalna.
Zawarta w tej pięknej i głębokiej książce wiedza o czakrach i energii Kundalini pozwala bardziej świadomie pracować nad rozwojem duchowym i fizycznym. Kiedy uśpiona energia, spoczywająca w najniższej z siedmiu czakr, zostanie świadomie ożywiona i rozpocznie wznoszenie przez kolejne czakry, całkowitej przemianie ulegnie postawa praktykującego. Będzie mógł powiedzieć, że narodził się na nowo.

Czakry. Energetyczne ośrodki transformacji duchowej
Numer ISBN

83-85475-85-0

Wymiary

124x194

Gatunek

Psychologia,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

176

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37hyjb
d37hyjb
d37hyjb