Trwa ładowanie...
d3562ev
29-06-2021 10:00

Cukier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką

książka
Oceń jako pierwszy:
d3562ev
Cukier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką
Tytuł oryginalny

Le sciense est dans le sucre

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy można zmusić olej do tańca, a wodę do wspinaczki? Dlaczego słodkie rzeczy się lepią, a podgrzany cukier ciemnieje? Jak skurczyć jabłko, zrobić karmelki, cukier w kostkach i lizaka?

Dzieci zadają mnóstwo pytań, bo są z natury ciekawe i chcą zrozumieć, jak działa świat. Mali czytelnicy wykorzystują najprostszy składnik – jakim jest cukier - i za jego pomocą sami odkrywają podstawowe prawa nauki, przy okazji świetnie się bawiąc.

Przygody z nauką to seria nowoczesnych książek zachęcających do samodzielnego eksperymentowania i wyciągania wniosków. Jej bohaterami są dzieci, angażujące czytelników do zabawy. Każda zawiera 10 prostych, ciekawych, dostosowanych do wieku doświadczeń z użyciem powszechnych składników.

W serii ukazały się również: „Jajko. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką”, „Cytryna. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką”, „Papier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką”, „Balon. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką”, „Woda. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką”

Cukier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką
Numer ISBN

978-83-276-5867-8

Wymiary

195x220

Oprawa

twarda

Liczba stron

32

Język

polski

d3562ev

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3562ev
d3562ev
d3562ev
d3562ev