Trwa ładowanie...
d2jlnas
d2jlnas

Córka króla moczarów MP3

książka
d2jlnas
Oceń jako pierwszy:
Córka króla moczarów MP3
Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Córka króla moczarów MP3
Materiały prasowe

Znakomity thriller psychologiczny, połączenie „Dziewczyny z tatuażem” i „Pokoju”, czyta Anna Dereszowska.
Jego bohaterką jest Helena Pelletier, która dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach na Górnym Półwyspie w amerykańskim stanie Michigan. Jej idolem i niedoścignionym wzorem jest ojciec, który nauczył ją polować, tropić i żyć na łonie natury. W końcu jednak dziewczyna zaczyna rozumieć, że z matką są w rzeczywistości na bagnach więzione, a ojciec kontroluje całe ich życie. Helena decyduje się na ucieczkę, dzięki czemu ojciec trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze.
Helena układa sobie życie pod nowym nazwiskiem; nikt nie zna jej przeszłości. Kiedy po piętnastu latach ojciec ucieka z pilnie strzeżonego więzienia i ukrywa się na moczarach, kobieta wie, że tylko ona może go wytropić. I dopaść, zanim on dopadnie ją.


W latach 70. ubiegłego wieku autorka powieści Karen Dionne z mężem i córeczką postanowili zamieszkać na terenach Górnego Półwyspu, wybierając ciszę, spokój i odosobnienie. Żyli na łonie natury, budując drewniany dom, czerpiąc wodę ze strumienia i korzystając z dobrodziejstw lasu. Z główną bohaterką Córki Króla Moczarów autorka dzieli umiłowanie przyrody i umiejętność tropienia zwierząt. Tereny Półwyspu rodzina Dionne opuściła trzy dekady później, przenosząc się do Detroit, ale lata spędzone w domku na bagnach zostawiły w duszy pisarki niezatarty ślad…

d2jlnas
Córka króla moczarów MP3
Numer ISBN

978-83-8008-397-4

Wymiary

140x125

Oprawa

plastikowa

Podziel się opinią

Share
d2jlnas
d2jlnas
d2jlnas
d2jlnas
d2jlnas