Trwa ładowanie...
d2pebqt

Coaching dla zwycięzców

książka
d2pebqt
Oceń jako pierwszy:
Coaching dla zwycięzców
Tytuł oryginalny

Coaching for Breakthrough Success: Proven Techniques for Making Impossible Dreams Possible

Rok wydania
Autorzy
00076F5C_original_F44BF8BF2CB0C15E.jpg
Inne

„Wspaniały coach żywi w głębi serca silne przekonanie, że każdy człowiek jest wartościową jednostką obdarzoną wyjątkowymi uzdolnieniami i potencjałem, by osiągnąć wielkość”.

Na tym założeniu opiera się ten poradnik napisany przez Jacka Canfielda, współautora niezwykle popularnej serii „Balsam dla duszy”, oraz Petera Chee, światowego guru w dziedzinie przywództwa. W tym podręczniku krok po kroku wyjaśniają, jak pielęgnować w sobie i innych trzy sfery (serce, umysł i energię) niezbędne, by osiągnąć doskonałość w coachingu – i nie tylko.

„Coaching dla zwycięzców” jest prawdziwą kopalnią poruszających historii osobistych, fascynujących studiów przypadków, przykładów rozmów i pytań coachingowych oraz gotowych do użytku narzędzi, które umożliwią ci osiągnięcie mistrzostwa w tej dziedzinie. Nauczysz się też sześciu paradygmatów coachingu sytuacyjnego, poznasz niezwykłą skuteczność technik najlepszych coachów i dowiesz się, jak urzeczywistniać marzenia i osiągać trudne cele. Potrzebujesz wyłącznie serca, umysłu i energii – oraz „Coachingu dla zwycięzców” – żeby doprowadzić swój zespół do przełomowych sukcesów.

d2pebqt
Coaching dla zwycięzców
Numer ISBN

978-83-7818-556-7

Wymiary

150x225

Gatunek

Poradniki,Biznes

Oprawa

6

Liczba stron

304

Podziel się opinią

Share
d2pebqt
d2pebqt
d2pebqt
d2pebqt