Co się dzieje w lesie
| Tytuł oryginalny | If You Go Down to the Woods Today |
| Forma wydania | Książka |
| Rok wydania | 2022 |
| Autorzy | |
| Kategoria | |
| Wydawnictwo |
Hej, jestem Miś! A to mój las.
Mieszkam w nim razem z kolegami.
Tyle w nim zdarzeń, że ojej!
Chcecie zobaczyć? Chodźcie z nami!
Przepięknie zilustrowana książka o misiowym lesie i jego mieszkańcach. Wypełniają ją wiersze i zadania, w sumie ponad 200 rzeczy do znalezienia!
Razem z misiem podróżujemy lasem od wiosny do zimy, poznając nowych przyjaciół, odkrywając nowe miejsca i przeżywając przygody. Zajrzymy do leśnej szkoły, wpadniemy na urodziny króliczka i na olimpiadę, nad stawem poszukamy ochłody w upalny dzień, wybierzemy się na piknik, ognisko i przedstawienie, pożegnamy odlatujące jesienią ptaki, pochlapiemy się w kałużach i trafimy na zimową ucztę.
Na końcu książki są dodatkowe informacje na temat przyrody, idealne dla początkującego miłośnika natury!
Rachel Piercey – poetka i redaktorka. Współredagowała antologie poezji dla dzieci. Prowadzi warsztaty poetyckie w szkołach podstawowych. Jej wiersze dla dorosłych publikowały różne czasopisma. Mieszka w Londynie.
Freya Hartas – ilustratorka specjalizująca się w książkach dla dzieci. Mieszka w Bristolu ze swoim partnerem i czarnym kotem Katsu. W 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale ilustracji Uniwersytetu Falmouth. Uwielbia wyczarowywać humorystyczne postacie, zwierzęta i potwory. Tworzy im całe fantastyczne światy, w których mogą zamieszkać i się zagubić.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
| Numer ISBN | 978-83-10-13704-3 |
| Wymiary | 240x290 |
| Oprawa | twarda |
| Liczba stron | 40 |
| Język | polski |
Podziel się opinią
Komentarze