Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
27-10-2016 11:10

''Chrząszcz i jego chłopiec'': Historia niezwykłej przyjaźni z mroczną tajemnicą w tle już w księgarniach

Czy chłopiec może zaprzyjaźnić się z owadem? W jaki sposób olbrzymi chrząszcz Baxter może pomóc Darkusowi odnaleźć jego tatę? W sprawę porwania zamieszana jest okrutna Lucretia Cutter, czarny charakter ze świata mody z obsesją na punkcie owadziej biżuterii. Odważysz się wejść do świata chrząszczy?

Share
''Chrząszcz i jego chłopiec'': Historia niezwykłej przyjaźni z mroczną tajemnicą w tle już w księgarniachŹródło:
d2jtdj6

Czy chłopiec może zaprzyjaźnić się z owadem? W jaki sposób olbrzymi chrząszcz Baxter może pomóc Darkusowi odnaleźć jego tatę? W sprawę porwania zamieszana jest okrutna Lucretia Cutter, czarny charakter ze świata mody z obsesją na punkcie owadziej biżuterii. *Odważysz się wejść do świata chrząszczy?*

Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach znika tata Darkusa. Chłopiec musi przeprowadzić się do swojego ekscentrycznego wujka Maxa, który sąsiaduje z Humphreyem i Pickeringiem – dwoma okropnymi kuzynami, w których mieszkaniu żyje mnóstwo chrząszczy.

Darkus szybko odkrywa, że nie są to zwyczajne owady. Są inteligentne i umieją się porozumiewać z ludźmi. I być może będą umiały mu pomóc w rozwiązaniu zagadki zniknięcia jego taty. Ale żeby odnaleźć i uwolnić ojca, Darkus i jego nowi przyjaciele będą musieli zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem – szaloną projektantką mody Lucretią Cutter, która nie pozwoli, żeby ktokolwiek stanął na jej drodze.

* "Chłopiec i jego chrząszcz" – czyli historia niezwykłej przyjaźni z mroczną tajemnicą w tle w księgarniach od 26 października.*

d2jtdj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jtdj6
d2jtdj6