Trwa ładowanie...
dd0ed6z
05-12-2014 00:00

Christian Grey 1. Pięćdziesiąt twarzy Greya

książka
Oceń jako pierwszy:
dd0ed6z
Christian Grey 1. Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tytuł oryginalny

Fifty Shades of Grey

Rok wydania
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.

Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.

W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

Christian Grey 1. Pięćdziesiąt twarzy Greya
Numer ISBN

978-83-7508-556-3

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Romans,Powieści i opowiadania,Romans

Oprawa

3

Liczba stron

608

Inne wydania

Katowice - 2015-01-10

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd0ed6z
dd0ed6z
dd0ed6z