Trwa ładowanie...
d4iohwz
05-07-2022 10:00

Chirurgia onkologiczna. Tom 1-3

książka
Oceń jako pierwszy:
d4iohwz
Chirurgia onkologiczna. Tom 1-3
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka przygotowana przez uznanych specjalistów, reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu.
Tom 3 poświęcono nowotworom układu pokarmowego; moczowo płciowego; żeńskich narządów płciowych; chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna po operacjach z powodu nowotworu; operacje profilaktyczne w chirurgii onkologicznej.
Tom 2 przedstawia nowotwory głowy i szyi; układu nerwowego; klatki piersiowej (płuca, grasicy, śródpiersia, ściany klatki piersiowej), piersi; tkanek miękkich; podścieliskowe przewodu pokarmowego; kości; skóry oraz chirurgię endokrynologiczną.
Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej, diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie, a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę.
Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne, w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.

Chirurgia onkologiczna. Tom 1-3
Numer ISBN

978-83-01-22516-2

Wymiary

205x245

Oprawa

twarda

Liczba stron

1572

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iohwz
d4iohwz
d4iohwz
d4iohwz