Trwa ładowanie...
derbgas

Candelaria Molfese

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Candelaria Molfese jest argentyńską aktorką i piosenkarką młodego pokolenia. Popularność na arenie międzynarodowej zdobyła dzięki serialowi Disneya "Violetta”.

Candelaria Molfese – biografia

Candelaria Molfese urodziła się 3 stycznia 1991 roku w Buenos Aires. Tam również się wychowywała jako najmłodsza z pięciorga rodzeństwa. Jej rodzina ma korzenie włoskie, a dokładniej neapolitańskie. Candelaria Molfese związana jest także z Meksykiem, gdzie aktualnie mieszka jej ojciec z drugą żoną.

Początków kariery aktorskiej Candelarii Molfese upatrywać się można w musicalu dziecięcym "Juntas y Revueltas”, wystawianym na scenach Buenos Aires w 2010 roku. Rok później aktorka dowiedziała się o castingu do nowej produkcji Disneya realizowanej w Argentynie. Postanowiła wziąć udział w przesłuchaniach. Tym samym Candelaria Molfese dostała jedną z głównych ról (Cami Torres) w serialu "Violetta”, produkowanym przez Disney Channel Latin America i argentyńską wytwórnię Pol-ka. Candelaria Molfese zagrała w 3 sezonach serialu, uczestniczyła w nagraniach oficjalnych albumów muzycznych serialu, a także wzięła udział w trasach koncertowych "Violetta en vivo" i "Violetta Live 2015 International Tour".

W 2016 roku Candelaria Molfese zagrała w telenoweli "Quiero vivir a tu lado", w której wcieliła się w postać młodej Natalii Ruoco. Rok później aktorka powróciła do wytwórni Disneya, gdzie otrzymała rolę Ady w 2. sezonie serialu "Soy Luna".

Candelaria Molfese działa także w internecie. Od 2016 roku jest współprowadzącą młodzieżowego programu on-line "Fans en vivo". Wcześniej prowadziła również videobloga, na którego antenie prowadziła pamiętnik z trasy koncertowej "Violetty".

Candelaria Molfese – życie prywatne

Candelaria Molfese mieszka w Buenos Aires. Do 2014 roku związana była z Ruggero Pasquarellim, z którym występowała w serialu "Violetta”.

Aktorka była dwukrotnie nominowana do nagrody Teen Choice Awards Argentina w 2016 roku (wygrana) i 2017 roku. Otrzymała również nominację do nagrody Tú Awards w 2017 roku.

Candelaria Molfese – książka

Candelaria Molfese jest autorką książki "Świat Cande. Mój pamiętnik, Twój pamiętnik". W publikacji dzieli się informacjami o swoim życiu, rodzinie, a także wskazówkami na temat urody i żywienia. Książka ukazała się w języku hiszpańskim i została przetłumaczona na język polski. Candelaria Molfese promowała swój pamiętnik w Polsce osobiście, podczas występów muzycznych w Warszawie, w styczniu 2016 roku.

Candelaria Molfese
Data urodzenia

03.01.1991

Miejsce urodzenia

Buenos Aires

Bibliografia
derbgas

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
derbgas
derbgas
derbgas