Trwa ładowanie...
d4f0ehx

Całe szczęście jestem kobietą

książka
d4f0ehx
Oceń jako pierwszy:
Całe szczęście jestem kobietą
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Całe szczęście jestem kobietą
Materiały prasowe

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

Spotykając się z bohaterkami, które naszym zdaniem mądrze przechodzą drogę, którą same sobie wyznaczają, chciałyśmy zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki.

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano

“Całe szczęście jestem kobietą” to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

d4f0ehx
Całe szczęście jestem kobietą
Numer ISBN

978-83-268-2778-5

Wymiary

145x220

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4f0ehx
d4f0ehx
d4f0ehx
d4f0ehx
d4f0ehx