Trwa ładowanie...
d1c3ty9
d1c3ty9

Cacko

książka
Oceń jako pierwszy:
Cacko
Rok wydania
Autorzy
cacko.jpg
"__wlasne

Dlaczego „Cacko”? – bo zapraszam na piękne podwórko, do pięknego domu, w piękną podróż po moim własnym świecie. Uchylam drzwi i proszę do środka.

To nie jest biografia. Nie ma tu dat, nie ma chronologii, nie ma ku pamięci. To zaproszenie do świata lirycznej komediantki Krystyny Sienkiewicz. Cudownej, magicznej, pełnej urody przestrzeni wrażeń i odczuć wartych zapisania i zapamiętania. To podróż po życiowych drogach i bezdrożach pamięci, po pięknej krainie zdobionej wyjątkowym gustem i talentem. A raczej wieloma talencikami.

To również manifest urody życia. Głośny manifest umiejętności cieszenia się z rzeczy małych i dużych, radzenia sobie w każdych okolicznościach i postrzegania wszystkiego w jasnych barwach.

To zachęta do czerpania z życia pełnymi garściami i tworzenia własnego, niepowtarzalnego świata, w sobie i wokół siebie. Lekcja pokory i umiejętności dzielenia się radością i wiarą.
To zaklęty w opowieściach balsam dla tych, którzy kiedykolwiek choć przez chwilę stracili nadzieję i zawahali się.

A wszystko podane w sposób, w jaki Krystyna Sienkiewicz patrzy na świat i ludzi – dowcipnie, inteligentnie, czasem komicznie, innym razem tragikomicznie, a kiedy trzeba melancholijnie i lirycznie.

Cacko
Numer ISBN

978-83-7839-417-4

Wymiary

170x240

Gatunek

Powieści i opowiadania,Biografie i autobiografie,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia,Powieści i opowiadania,Biografie i autobiografie,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

6

Liczba stron

272

Inne wydania

Warszawa - 2013-03-05

Podziel się opinią

Share
d1c3ty9
d1c3ty9
d1c3ty9
d1c3ty9