Trwa ładowanie...
d2d2ugi
01-02-2022 14:00

Business English. Praktyczny kurs języka biznesu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2d2ugi
Business English. Praktyczny kurs języka biznesu
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Business English to nowoczesny kurs języka biznesu, adresowany do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze posługują się językiem angielskim, a także studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Pakiet przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Z kursem Business English nauczysz się specjalistycznego słownictwa, udoskonalisz rozumienie ze słuchu oraz zdobędziesz umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych, zarówno w kontaktach formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Każda z lekcji zawiera zestaw słów i zwrotów związanych np. z motoryzacją, finansami lub zarządzaniem a także teksty, dialogi pokazujące użycie języka w praktyce oraz ćwiczenia utrwalające. W środku znajdziesz 10 testów – po dwa z każdego poziomu oraz aktualne tematy i zagadnienia dotyczące nowinek biznesowo-technicznych.

Kurs Business English składa 13 rozdziałów podzielonych na 5 części: Reading, Listening, Writing, Vocabulary, Interesting Facts. W podręczniku znajdują się wzory listów i dokumentów z komentarzami oraz ciekawostki. Na końcu książki zamieszczono słowniczek angielsko-polski oraz klucz odpowiedzi.

Dołączone do książki pliki do ściągnięcia zawierają 60 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów i są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy.

Książka przygotowuje do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business. Zawiera informacje o egzaminie i przykładowe testy do wszystkich pięciu poziomów. Tematyka oraz słownictwo odpowiadają w pełni wymaganiom egzaminacyjnym LCCI.

Business English to:

aktualne tematy, nagrania, ćwiczenia, testy

300 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi

praktyczne, biznesowe zwroty oraz specjalistyczne wyrażenia,

aktualne teksty dotyczące m.in. motoryzacji, marketingu, zarządzania,

10 przykładowych testów egzaminacyjnych - po 2 z każdego poziomu

wzory oficjalnych listów i dokumentów ze wskazówkami,

wysokiej jakości nagrania rodowitych Brytyjczyków,

przydatny słowniczek angielsko-polski – ponad 800 najważniejszych słów i zwrotów.

Business English. Praktyczny kurs języka biznesu
Numer ISBN

978-83-66949-36-2

Wymiary

210x297

Oprawa

miękka

Liczba stron

360

Język

angielski

d2d2ugi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d2ugi
d2d2ugi
d2d2ugi
d2d2ugi