Trwa ładowanie...
dj3m6ty
02-06-2022 10:00

Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje

książka
Oceń jako pierwszy:
dj3m6ty
Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje
Tytuł oryginalny

Un esercito contro il male

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ojca Gabriele’a Amortha jako człowieka i kapłana ukształtowała przede wszystkim miłość do Maryi. Słynny egzorcysta z uwagą wsłuchiwał się w przesłania Matki Bożej. Dostrzegał związek miedzy tak ważnymi dla współczesnego Kościoła objawieniami w Fatimie a wydarzeniami w Medjugorje.
Ojciec Amorth dowodzi, że w tej bośniackiej miejscowości każdy może doświadczyć szczególnej łaski i miłosierdzia. Egzorcysta pokazuje, że Medjugorje stało się przyczółkiem Matki Bożej w walce przeciwko demonowi. To tam Maryja zapewnia nas o swojej obecności, ostrzega przed grożącymi karami oraz uczy modlitwy. Zamieszczone w tej książce konferencje rzucają nowe światło na fenomen wyjątkowych objawień i stanowią maryjny testament tak cenionego przez kolejnych papieży mariologa i egzorcysty Watykanu.
Gabriele Amorth SSP (1925–2016) – od 1985 roku oficjalny egzorcysta Watykanu. Założyciel i wieloletni przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Autor licznych książek o walce duchowej oraz roli Maryi we współczesnym Kościele.

Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje
Numer ISBN

978-83-67291-40-8

Wymiary

130x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

296

Język

polski

dj3m6ty

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj3m6ty
dj3m6ty
dj3m6ty
dj3m6ty