Trwa ładowanie...
dgqx1oz
08-10-2021 17:00

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

książka
Oceń jako pierwszy:
dgqx1oz
Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci
Tytuł oryginalny

Britannica. All New Children's Encyclopedia

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

1,828 kg wiedzy na 416 stronach. Ponad 70 ekspertów i ekspertek, 8 obszernych części podzielonych na tematyczne działy, a do tego zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, listy, odnośniki, wykresy i nieprzebrana ilość ciekawostek oraz nieskończona satysfakcja z lektury, do której chce się wracać. Britannica to przecież jakość sama w sobie. Wiedz to!

Apetyt rośnie w miarę czytania… Im więcej znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tym więcej pytań pojawia się później. Lektura Britanniki pozwoli dzieciom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin, szczególnie interesujących dla młodych czytelników. Zagadnienia przedstawione są w wyjątkowo atrakcyjny oraz przystępny dla nich sposób.

Każda strona encyklopedii powstała w oparciu o wiedzę ekspertów i ekspertek w wielu dziedzinach nauki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się inspirujące wywiady ze specjalistami i specjalistkami, którzy opowiadają o tym co kochają w swojej pracy oraz nad czym właśnie pracują, a także quiz, dzięki któremu można sprawdzić, co udało się zapamiętać podczas lektury.

Ta gruba księga jest jak wizyta w nowoczesnym muzeum lub galerii, jak spotkanie z supernauczycielem, wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi!

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci – bezcenny prezent dla każdego dziecka.

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci
Numer ISBN

978-83-67022-15-6

Wymiary

210x280

Oprawa

twarda

Liczba stron

424

Język

polski

dgqx1oz

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgqx1oz
dgqx1oz
dgqx1oz
dgqx1oz