Trwa ładowanie...
d27aavd
19-02-2014 00:00

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

książka
Oceń jako pierwszy:
d27aavd
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
Tytuł oryginalny

Bridget Jones: The Edge of Reason

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

W drugiej części swoich przygód Bridget Jones, ikona współczesnej wyobraźni, model kobiety naszych czasów z kieliszkiem chardonnay w dłoni, przestaje być „uczuciowym pariasem”, czego się dotąd obawiała, i …trafia do więzienia!

Bridget, obecnie prawie już była singielka poszukująca miłości, nadal co prawda zmaga się z problemami w życiu uczuciowym i zawodowym oraz nadwagą i skłonnością do zbyt dużej ilości wypijanych kieliszków wina, ale ma wreszcie nadzieję na trwały związek z Markiem Darcym i teraz odkrywa uroki wspólnego życia z mężczyzną swoich marzeń. Tyle że sprawy nieco się komplikują, kiedy Bridget, zmęczona codziennymi relacjami męsko-damskimi, ulega porywowi chwili i leci z przyjaciółką na „hippisowską” wycieczkę do Tajlandii, żeby – jak mówi – odnaleźć samą siebie i przeżyć duchowe oświecenie. Zamiast tego jednak niesłusznie posądzona o przemyt narkotyków, trafia do tajlandzkiego więzienia…

Bridget Jones: W pogoni za rozumemto niezwykle dowcipny, ale i pełen ciepła obraz współczesnego świata, w którym po raz kolejny niezwykła bohaterka próbuje znaleźć odpowiedź na z pozoru proste pytanie: „Jak żyć?”.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem
Numer ISBN

83-7150-873-5

Wymiary

125x183

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

346

Inne wydania

Poznań - 2014-03-01, Poznań - 2004-11-04

d27aavd

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27aavd
d27aavd
d27aavd