Trwa ładowanie...
d3nctum
30-01-2020 15:40

Bracia Slater (#2.5). Keela. Bracia Slater. Tom 2.5

książka
Oceń jako pierwszy:
d3nctum
Bracia Slater (#2.5). Keela. Bracia Slater. Tom 2.5
Tytuł oryginalny

Slater Brothers. Keela

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pikantna kontynuacja drugiego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater

Przed Keelą jeden z najważniejszych dni w życiu – przeprowadzka. Pragnie zamieszkać z narzeczonym i chce, aby wszystko poszło jak z płatka. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, musisz być przygotowana na szaleństwo. Spontaniczny Alec jak zwykle nie myśli o konsekwencjach i wybiera niefortunny moment na niespodzianki. Rozpętuje się piekło.

Nieproszeni goście. Alkohol. Kłótnie. Dzika namiętność. Wszystko, co kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Keela musi podjąć bardzo ważną decyzję. Czy jest gotowa?

Keela troszczy się o to, co kocha.


L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz „czarowania” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

Bracia Slater (#2.5). Keela. Bracia Slater. Tom 2.5
Numer ISBN

978-83-65740-93-9

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

184

Język

polski

d3nctum

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nctum
d3nctum
d3nctum
d3nctum