Trwa ładowanie...
d381qtb
08-01-2013 00:00

Bond. Leksykon

książka
Oceń jako pierwszy:
d381qtb
Bond. Leksykon
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Zasadnicza część książki to alfabetycznie ułożone hasła autorstwa popularnego dziennikarza prasowego i telewizyjnego, Kamila M. Śmiałkowskiego, prezentujące uniwersum agenta 007 (książki, filmy, komiksy, gry komputerowe).

Pomiędzy hasłami znajdują się 22 eseje poświęcone ekranizacjom przygód Jamesa Bonda. Autorami tych tekstów są wybitni „bondolodzy”, w tym: Andrzej Kołodyński (red. naczelny „Kina”), Jacek Szczerba („Gazeta Wyborcza”), Bartosz Żurawiecki („Film”), Michał Chaciński (TVP Kultura) oraz – gościnnie – autor bestsellerowych powieści grozy, Łukasz Orbitowski.

Kolorowy dodatek specjalny do „Bond. Leksykon” poświęcony „Skyfall”. Od Adele do Bena Whishawa. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o najnowszym filmie z 007, ale baliście się zapytać (Jamesa Bonda). W tym artykuł o przełomowym roku 1962 (data narodzin Jamesa Bonda, The Beatles i The Rolling Stones) oraz ekskluzywne wywiady z ludźmi związanymi bezpośrednio ze światem najlepszego z agentów.

Bond. Leksykon
Numer ISBN

978-83-7513-632-6

Wymiary

170x240

Gatunek

Kultura i sztuka,Film,Leksykony,Kultura i sztuka,Film,Leksykony

Oprawa

6

Liczba stron

304

Inne wydania

Bielsko-Biała - 2012-10-16

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d381qtb
d381qtb
d381qtb
d381qtb

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj