Trwa ładowanie...
d4e67n0

Białe motyle

książka
Oceń jako pierwszy:
d4e67n0
Białe motyle
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Kaśka, Hanka, Mateusz, Borys i Wróbel mieszkają w Opolu. Skończyli studia, mają swoje plany i marzenia, ale czy to, co na nich czeka jest właśnie takie, jak sobie wyobrażali? Tytuł magistra wydaje się być tym, co ułatwi im zdobycie pracy, lecz akurat w Polsce panuje kryzys i nikt nie potrzebuje kolejnych polonistów, filozofów i historyków. Młodzi ludzie szukają więc szczęścia gdzie indziej. Może w miłości łatwiej będzie je znaleźć. W końcu każdy chce poczuć te motyle, o których zawsze tyle się mówi.
Hanka jest w związku już osiem długich lat. Wciąż czeka, aż Mateusz, jej chłopak, poprosi ją o rękę, ale on akurat zaczyna piąć się po drabinie kariery i nie w głowie mu wesele. Borys i Wróbel nie wiedzą dokładnie, co chcieliby robić w życiu. Na razie pierwszy z nich pracuje w Galerii jako ochroniarz, a drugi naprawia komórki. Miłość znają tylko z opowieści, zadowalając się przelotnymi przygodami.
Kaśka - narratorka powieści, którą były narzeczony Filip zostawił na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, boi się nowego uczucia. Zrażona do mężczyzn, tęskni za bliskością, ale strach przed ponownym odrzuceniem jest większy od tej potrzeby. Czy będzie potrafiła zaufać ponownie i podda się temu, co przygotował dla niej los?

Białe motyle
Numer ISBN

978-83-61194-65-1

Wymiary

115x185

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

222

d4e67n0

Podziel się opinią

Share
d4e67n0
d4e67n0
d4e67n0
d4e67n0