Trwa ładowanie...
d6xayix
03-04-2015 00:00

Bezpieczna przystań

książka
Oceń jako pierwszy:
d6xayix
Bezpieczna przystań
Tytuł oryginalny

Safe Haven

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości, autora kilkunastu powieści, z których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie, pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci. Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Kobieta miała dobry powód, by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu. Pogrzebała całe swoje dawne życie, by uciec przez brutalem, który zamienił jej życie w piekło. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć przeszłość i zapewni bezpieczeństwo. To drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

Bezpieczna przystań
Numer ISBN

978-83-7659-362-3

Wymiary

140x205

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

424

Inne wydania

Warszawa - 2015-04-04, Warszawa - 2013-03-06, Warszawa - 2014-03-01

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6xayix
d6xayix
d6xayix