Trwa ładowanie...
d4iqjps
12-10-2021 17:00

Bercia i Orson

książka
Oceń jako pierwszy:
d4iqjps
Bercia i Orson
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zachowaj spokój i pokochaj niedźwiedzie!

Bercia i Orson to małe niedźwiadki. Uwielbiają brykać, poznawać świat i wtulać się w futro mamy. Niedźwiedzica Turi wędruje z nimi po lesie, próbując znaleźć swoim maluchom bezpieczne miejsce do życia. A nie jest to łatwe zadanie, kiedy wszędzie czuć zapach człowieka. Jak on pachnie? Tego niedźwiadki jeszcze nie wiedzą. Już wkrótce czeka je wielka przygoda i spotkanie z owianym złą sławą człowiekiem. Nawet niejednym! Poznają też innych barwnych mieszkańców lasu, a przy okazji pomogą rozwiązać iście kryminalną zagadkę.

„Bercia i Orson” to mądra i ciepła opowieść o dzikich zwierzętach i ich niełatwym sąsiedztwie z ludźmi. To też pełna zwrotów akcji historia detektywistyczna, która wciągnie wszystkie dzieci uwielbiające zagadki. A między jej wierszami Tomasz Samojlik, spec od puszczy, przemyca sporo wiedzy przyrodniczej.

Zjawiskowe ilustracje do „Berci i Orsona” stworzyła Elżbieta Wasiuczyńska, którą wszyscy doskonale znają z licznych publikacji dla dzieci, choćby z „Ambarasa” Tomasza Samojlika, czy „ZOO” Jarosława Mikołajewskiego.

Bercia i Orson
Numer ISBN

978-83-268-3821-7

Wymiary

165x216

Oprawa

twarda

Liczba stron

184

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iqjps
d4iqjps
d4iqjps
d4iqjps