Trwa ładowanie...
d4avxui
07-04-2015 00:00

Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów

książka
Oceń jako pierwszy:
d4avxui
Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
Tytuł oryginalny

Beltane. Rituals, Recipes & Lore for the May Day

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Beltane to książka, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów świętowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.

Beltane obchodzony jest w noc z 30 kwietnia na 1 maja, podczas której celebruje się rozpoczęcie pory letniej. Jest to jeden z najradośniejszych sabatów (zwany także świętem kwiatów), który symbolizuje początek, radość i odrodzenie.

To czas zabawy i miłości, który sprzyja zawieraniu małżeństw i odprawianiu rytuałów zapewniających płodność, ochronę zebranym plonom i urodzaj, a także ochronę zwierząt domowych i przede wszystkim ludzi.

Oto podręcznik, z którego poznasz także historię tego sabatu oraz dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków. Wiedza zawarta w tej niewielkiej książce sprawi, że będziesz mógł uczcić rozpoczęcie lata i święto kwiatów jak prawdziwy mag. Poznasz także zabiegi magiczne, zaklęcia, inwokacje i wróżby, które zapewniają pomyślność i bogactwo plonów, dostatek i płodność.

Poznaj sekrety Beltane i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!

Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
Numer ISBN

978-83-64645-82-2

Wymiary

120x170

Gatunek

Parapsychologia i ezoteryka

Oprawa

1

Liczba stron

222

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4avxui
d4avxui
d4avxui