Trwa ładowanie...
d3902h6

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

książka
Oceń jako pierwszy:
d3902h6
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników
Tytuł oryginalny

Becoming

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży!

Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej kobiety, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w kwestie społeczne inspiruje miliony ludzi na całym świecie.

W skierowanej do młodych czytelniczek i czytelników książce Michelle Obama pokazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos. Dowodzi także, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym. Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie. Odważnie opowiadając własną historię, pyta nastolatki: kim jesteście i kim chciałybyście/chcielibyście się stać?

A jak Ty napiszesz swoją historię?

„Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy to inspirująca lektura dla wszystkich, którzy poszukują autentyczności w swoim życiu, zadają sobie pytanie o to, co jest w życiu ważne a także dla tych, którzy chcą zmieniać świat wokół siebie na lepsze.

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników
Numer ISBN

978-83-268-3813-2

Wymiary

155x235

Oprawa

twarda

Liczba stron

456

Język

polski

d3902h6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3902h6
d3902h6
d3902h6
d3902h6