Trwa ładowanie...
d2u3sws
27-10-2020 10:00

BBPO. Tom 5. Piekło na Ziemi. B.P.R.D.: Hell on Earth vol. 5

książka
Oceń jako pierwszy:
d2u3sws
BBPO. Tom 5. Piekło na Ziemi. B.P.R.D.: Hell on Earth vol. 5
Tytuł oryginalny

B.P.R.D.: Hell on Earth vol. 5

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ostatni tom opowieści o piekle na Ziemi. Zmagania Biura Badań Paranormalnych i Obrony z nadprzyrodzonym zagrożeniem dochodzą do punktu kulminacyjnego!

Po jednej z misji duch Johanna szuka sensu swego istnienia, a przy okazji wciela się w jednoosobową broń znaną jako Młot. Pirokinetyczka Liz całkowicie poświęca się roli przekaźnika niszczycielskiego ognia. Wizjonerka Fenix wpada w sieć mocy szaleńca pragnącego boskiej wszechwładzy. Mająca trzy tysiące lat Egipcjanka Panya dąży do własnego tajemniczego celu. A doktor Kate stara się kierować całym tym niezwykłym towarzystwem, aby BBPO zdołało obronić świat przed jednym z mitycznych stworów Ogdru Jahad. Agenci muszą zniszczyć i samego potwora, i tworzone przez niego niezliczone bestie. Tymczasem w Nowym Jorku trwa walka z tytanicznym Czarnym Płomieniem. Gdzie indziej Niczajko, dyrektor rosyjskiego biura okultystycznego, podejmuje rozpaczliwą próbę uratowania Ziemi poprzez zwrócenie się o pomoc do potężnej demonicy. W efekcie rusza za nią przez piekło...

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest sławny Mike Mignola, autor cyklu „Hellboy”. John Arcudi od lat jest głównym scenarzystą „BBPO”. Rysunki są dziełem Laurence’a Campbella, znanego z takich komiksów jak „Punisher” czy „Mroczna wieża”, Petera Snejbjerga i Juliána Totino Tedesco.

BBPO. Tom 5. Piekło na Ziemi. B.P.R.D.: Hell on Earth vol. 5
Numer ISBN

978-83-281-5860-3

Wymiary

170x260

Oprawa

twarda

Liczba stron

420

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u3sws
d2u3sws
d2u3sws
d2u3sws