Trwa ładowanie...
d3d48j7
28-07-2020 10:00

BBPO. Piekło na Ziemi. Tom 4

książka
Oceń jako pierwszy:
d3d48j7
BBPO. Piekło na Ziemi. Tom 4
Tytuł oryginalny

B.P.R.D. Hell on Earth vol. 4

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejny tom zakrojonych na ogromną skalę działań agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, którzy chronią ludzkość przed wrogami nie z tego świata.

BBPO wciąż broni Ziemi przed apokaliptycznymi monstrami Ogdru Hem. Walki toczą się od Japonii po Amerykę. Kate Corrigan zostaje opętana. Profesor O’Donnell okazuje się przydatny nie tylko w archiwum, ale też w bezpośrednim starciu z potworami. Johann prowadzi agentów na krwawe wyprawy po spustoszonych ziemiach. Howards odkrywa kolejne sekrety swej hiperborejskiej przeszłości. Pojawiają się również nowe pierwszoplanowe postaci wśród pracowników BBPO. Agentka terenowa Ashley Strode pomaga wiekowemu egzorcyście wygnać demona, dzięki czemu poznaje tajemne rytuały i zyskuje moc przechodzenia do świata duchowego. Wiedza ta przyda się jej w dalszej walce z piekielnymi istotami. Zobaczymy też pierwszą odważną akcję nastoletniego Hellboya!

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest Mike Mignola, autor cyklu „Hellboy”. John Arcudi od lat jest głównym scenarzystą „BBPO”. Rysunki są dziełem kilku autorów, m.in. Laurence’a Campbella, grafika znanego z takich komiksów jak „Punisher” czy „Mroczna wieża”.

BBPO. Piekło na Ziemi. Tom 4
Numer ISBN

978-83-281-4116-2

Wymiary

170x260

Oprawa

twarda

Liczba stron

420

Język

polski

d3d48j7

Podziel się opinią

1
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d48j7
d3d48j7
d3d48j7
d3d48j7