Trwa ładowanie...
d3wm1ci

Batman. Miasto Bane’a. Tom 12

książka
d3wm1ci
Oceń jako pierwszy:
Batman. Miasto Bane’a. Tom 12
Tytuł oryginalny

Batman Vol. 12+13: City of Bane Part 1

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Batman. Miasto Bane’a. Tom 12
Materiały prasowe

Ostatni tom przygód Mrocznego Rycerza w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Bane złamał Batmana. Najpierw fizycznie, a ostatnio psychicznie. Rozpoczyna się ostatni akt związany z działalnością złoczyńcy – pod nieobecność Mrocznego Rycerza Bane przejmuję władzę w Gotham i zmusza miejscowych przestępców do wykonania jego rozkazów.

Bruce Wayne jest bezradny. Jest jednak ktoś, kto może mu pomóc – Selina Kyle, znana również jako Catwoman – kobieta, która zostawiła go przed ołtarzem... Choć Bane odebrał Batmanowi wszystko, nadeszła pora, aby Mroczny Rycerz wrócił do Gotham i odzyskał miasto. Jeśli mu się to uda, będzie musiał pokonać jeszcze mroczniejszą postać.

W innej rzeczywistości ojciec Bruce’a, Thomas Wayne, stał się Batmanem – jednym z bardziej brutalnych i okrutnych zamaskowanych bohaterów, jacy kiedykolwiek istnieli. A teraz w naszym świecie sprzymierzył się z Bane’em, aby zaprowadzić w Gotham własne rządy.

W tym tomie dojdzie do ostatecznej konfrontacji trzech najbardziej przerażających postaci w całym uniwersum DC. Który Mroczny Rycerz powstanie, kiedy opadnie kurz po zakończeniu starcia?

Odkryjcie odpowiedź w zdumiewającym zakończeniu świetnie przyjętej serii „Batman” autorstwa Toma Kinga z udziałem takich rysowników jak: Tony S. Daniel, Clay Mann, Mikel Janín, Jorge Fornés i John Romita Jr.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Batman” #75–85 oraz „Batman Annual" #4.

d3wm1ci
Batman. Miasto Bane’a. Tom 12
Numer ISBN

978-83-281-5805-4

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

312

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d3wm1ci
d3wm1ci
d3wm1ci
d3wm1ci
d3wm1ci