Trwa ładowanie...
d2welu6
d2welu6

Batman – Detective Comics, tom 6, Ikar

książka
Oceń jako pierwszy:
Batman – Detective Comics, tom 6, Ikar
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
d2welu6
000A649E_original_A05FD63A67FFC653.jpg

Szósty tom serii o kryminalnych przygodach superbohaterów z Gotham. W tym albumie główną rolę gra najsławniejszy z nich – Batman.

Bruce Wayne zawiera porozumienie z pewną działaczką społeczną, aby wspólnymi siłami zagospodarować Wschodnie Nabrzeże, czyli najbiedniejszą część Gotham. Niedługo potem wspólniczka Bruce’a ginie na progu rezydencji Wayne’ów. Policja zaczyna interesować się miliarderem i szukać jego powiązań ze światem handlarzy żywym towarem oraz narkotyków. W tej sytuacji Batman rozpoczyna własne śledztwo. Zebrane przez niego dowody wskazują na szeroko zakrojony spisek z udziałem skorumpowanych polityków i rywalizujących ze sobą gangów. Wszystko zaś obraca się wokół śmiertelnie niebezpiecznego narkotyku znanego jako Ikar. Detektyw Harvey Bullock, który kilka lat wcześniej miał do czynienia z tym specyfikiem, chce dorwać człowieka odpowiedzialnego za ponowne wprowadzenie Ikara na rynek. Podejrzewa, że jest nim Bruce Wayne. Mroczny Rycerz musi się spieszyć, aby odkryć prawdę, zanim jego alter ego trafi do więzienia.

Komiks został stworzony przez duet autorski znany wcześniej ze wspólnej pracy nad serią o Flashu, która została wysoko oceniona przez amerykańskich krytyków.

Batman – Detective Comics, tom 6, Ikar
Numer ISBN

978-83-281-1915-4

Wymiary

170x260

Gatunek

Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

176

Podziel się opinią

Share
d2welu6
d2welu6

d2welu6
d2welu6
d2welu6