Trwa ładowanie...
d20hg9m

Autorka "Jedz, módl się, kochaj" straciła partnerkę. Jest w nowym związku

Elizabeth Gilbert rok temu zmarła partnerka, Rayya Elias. Autorka bestsellerowej książki "Jedz, módl się, kochaj" poinformowała internautów, że znów jest w związku. Tym razem z mężczyzną. Opowiada o tym celowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elizabeth Gilbert jest znów w związku. Ma za sobą trudną przeszłość.
Elizabeth Gilbert jest znów w związku. Ma za sobą trudną przeszłość. (Instagram.com)
d20hg9m

Życie Elizabeth Gilbert już raz posłużyło jako scenariusz do filmu. Wygląda na to, że i z tej najnowszej historii mógłby powstać kinowy przebój. Amerykanka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym, Simonem MacArthurem. Mężczyzna był bliskim przyjacielem kobiety, którą kochała. Rok temu Rayya Elias zmarła na raka.

Zobacz: Jedz, módl się, kochaj (2010)

d20hg9m

- Drodzy, mamy piękną wiosnę za rogiem. Życie rozkwita, odnawia się i myślę, że to dobry moment, by powiedzieć wam, że jestem zakochana – napisała Gilbert.

Simon MacArthur to Brytyjczyk, fotograf. Gilbert pisze o nim bardzo czule jako "pięknym człowieku, który od lat jest jej przyjacielem". Był także bliskim przyjacielem jej zmarłej partnerki. Dlaczego Gilbert o tym mówi?

Chce pokazać, że po stracie ukochanej czy ukochanego trzeba dalej normalnie żyć, a przede wszystkim nie można mieć wyrzutów sumienia, że pokochało się kolejną osobę. – Jeśli zobaczycie mnie z mężczyzną, nie marudźcie. Po prostu wiedzcie, że jestem szczęśliwa i kieruję się sercem – dodała.

d20hg9m

- Straciłeś kogoś, kogo kochałeś i myślisz, że już nigdy nikogo nie obdarzysz takim uczuciem? Czujesz przyciąganie do tej drugiej, nowej osoby i nie wiesz, czy to jest OK? Pozwól, że wyjaśnię. To jest OK! – pisze na Instagramie.

Gilbert pierwszy raz wyszła za mąż za Michaela Coopera. Pobrali się w 1994 roku. Ich związek przetrwał do 2002 roku. Po nieudanym małżeństwie Amerykanka wyjechała w długą podróż, której owocem była książka "Jedz, módl się, kochaj". Jej ogromny sukces przełożył się też na film o tej samej nazwie. W Gilbert wcieliła się Julia Roberts.

Podczas tej podróży Elizabeth poznała Jose Nunesa. Po wyjeździe z Azji zamieszkali razem w New Jersey i prowadzili wspólnie biznes. W 2015 roku interes przepadł. Niedługo później też Gilbert poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Facebooka, że ona i Nunes są w separacji. We wrześniu 2016 roku pisarka przyznała, że powodem rozstania było jej uczucie do przyjaciółki.

d20hg9m

Gilbert zakochała się w Elias, która już wtedy była chora na nowotwór.

Śmiertelna diagnoza zbliżyła do siebie kobiety. Złożyły sobie uroczystą przysięgę, choć prawnie nie były w związku małżeńskim. Elias zmarła w styczniu 2018 roku.

Podziel się opinią

Share

d20hg9m

d20hg9m
d20hg9m