Trwa ładowanie...
d3mxg4r
13-03-2013 00:00

Audrey. 100 odsłon

książka
Oceń jako pierwszy:
d3mxg4r
Audrey. 100 odsłon
Tytuł oryginalny

Audrey 100

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Jedna z najpiękniejszych kobiet XX wieku, ikona stylu, tancerka, aktorka, modelka, ambasadorka UNICEF, matka – to tylko niektóre z jej życiowych ról. Audrey swoją niezapomnianą twarzą i wrodzoną gracją urzekła wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie. Wielbiły ją rzesze oczarowanych widzów, kamera ją kochała. Została uwieczniona przez czołowych fotografików swoich czasów – wśród nich przez Cecila Beatona, Hansa Gerbera, Normana Parkinsona i Douglasa Kirklanda – dzięki którym wizerunek Audrey Hepburn jest nadal żywy, a jej styl nieprzerwanie inspiruje zarówno projektantów, jak i pasjonatów mody.

Ten piękny album zawiera 100 sugestywnych i poruszających fotografii, większość wręcz ikonicznych, niektórych nigdy wcześniej nie prezentowanych, wybranych przez rodzinę i bliskich przyjaciół aktorki. Zwracając szczególną uwagę na walory estetyczne, artystyczną ekspresję i osobiste znaczenie, pieczołowicie wybrali oni zdjęcia reprezentujące wartości, za którymi Hepburn opowiadała się w ciągu całego życia i swojej kariery.

Opatrzona przedmową i bogatymi komentarzami jej synów, Seana Hepburna i Luki Dottiego, książka stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów.

Audrey. 100 odsłon
Numer ISBN

978-83-62478-85-9

Wymiary

305x255

Gatunek

Albumy,Biografie i autobiografie,Film

Oprawa

6

Liczba stron

192

d3mxg4r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mxg4r
d3mxg4r
d3mxg4r