Trwa ładowanie...
d2vusbi
27-07-2020 12:00

Audiobook: Piąta Ewangelia, Daj się poprowadzić Słowu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2vusbi
Audiobook: Piąta Ewangelia, Daj się poprowadzić Słowu
Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ziemia Święta nazywana jest Piątą Ewangelią. Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne, dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus.
Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem.
Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką Ksiądz Arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela. We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Ale przede wszystkim przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.
Dajmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.
Arcybiskup metropolita łódzki Grzegorz Ryś – niezrównany kaznodzieja i mówca potrafiący prostym językiem przekazać głębokie i poruszające treści. To kapłan, który nie boi się trudnych tematów i zawsze podchodzi do nich z ewangeliczna troską, za co cieszy się szczególnym szacunkiem oraz uznaniem wśród wiernych. Jego dewiza biskupia brzmi: Virtus in infirmitate czyli „Moc w słabości”.

Audiobook: Piąta Ewangelia, Daj się poprowadzić Słowu
Numer ISBN

978-83-7569-579-3

Wymiary

140x200

Oprawa

plastikowa

d2vusbi

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vusbi
d2vusbi
d2vusbi
d2vusbi