Trwa ładowanie...
do56tjf

Atlas ginekologii plastycznej

książka
do56tjf
Oceń jako pierwszy:
Atlas ginekologii plastycznej
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Atlas ginekologii plastycznej
Materiały prasowe

Zainteresowanie zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej w Polsce, podobnie jak na całym świecie, systematycznie rośnie. Wraz z tym wzrostem pojawia się potrzeba ujednolicenia języka opisującego poszczególne procedury, jak również języka, jakim powinni się posługiwać pracownicy opieki zdrowotnej zaangażowani w ten skomplikowany proces diagnostyczno-terapeutyczny. Właściwe nazewnictwo oraz upowszechnienie słownictwa pośród zainteresowanych tematem pacjentek pozwoli na precyzyjne wyrażenie swoich oczekiwań dotyczących poprawy wyglądu oraz funkcji zewnętrznych i części wewnętrznych narządów płciowych.
Oddajemy do rąk Czytelników pierwszy w Polsce atlas wybranych zabiegów z ginekologii plastycznej. Większość z nich została opublikowana w recenzowanych pismach medycznych, część – prezentowana na międzynarodowych kongresach w kraju i poza nim, a kilka to oparte o własne doświadczenie techniki autora atlasu.
W książce znajdą Państwo około 300 oryginalnych, wykonanych ołówkiem rycin. Zachęcamy do wyjątkowej, unikatowej lektury dzieła.
Tytuł z pewnością zainteresuje lekarz specjalistów ginekologów położników, ginekologów plastyków, chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej oraz studentów medycyny.

do56tjf
Atlas ginekologii plastycznej
Numer ISBN

978-83-200-5452-1

Wymiary

205x285

Oprawa

twarda z obwolutą

Liczba stron

220

Język

polski

Podziel się opinią

Share
do56tjf
do56tjf
do56tjf
do56tjf
do56tjf