Asteriks 22. Wielka przeprawa
Tytuł oryginalny | La grande traversée |
Autorzy |
Druid Panoramiks potrzebuje do przyrządzania napoju magicznego kilku świeżych ryb, a te które sprzedaje Ahigieniks... cóż, powiedzmy tylko, że istnieją wobec nich słuszne zastrzeżenia względem ich jakości. Asteriks z Obeliksem wypływają więc na połów, trafiają jednak na silny sztorm i przypadkowo lądują w... Ameryce. Przed powrotem do Galii mają tam okazję poznać tubylców i zjeść kilka gulguli (indyków), w tym jednego nadziewanego niedźwiedziem...
Numer ISBN | 83-237-1402-9 |
Wymiary | 225x295 |
Gatunek | Komiks,Komiks,Komiks |
Oprawa | 6 |
Liczba stron | 56 |
Inne wydania | Warszawa - 2013-08-06 |
Podziel się opinią