Trwa ładowanie...
d3sj1d6
05-08-2013 00:00

Asteriks 22. Wielka przeprawa

książka
Oceń jako pierwszy:
d3sj1d6
Asteriks 22. Wielka przeprawa
Tytuł oryginalny

La grande traversée

Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Druid Panoramiks potrzebuje do przyrządzania napoju magicznego kilku świeżych ryb, a te które sprzedaje Ahigieniks... cóż, powiedzmy tylko, że istnieją wobec nich słuszne zastrzeżenia względem ich jakości. Asteriks z Obeliksem wypływają więc na połów, trafiają jednak na silny sztorm i przypadkowo lądują w... Ameryce. Przed powrotem do Galii mają tam okazję poznać tubylców i zjeść kilka gulguli (indyków), w tym jednego nadziewanego niedźwiedziem...

Asteriks 22. Wielka przeprawa
Numer ISBN

83-237-1402-9

Wymiary

225x295

Gatunek

Komiks,Komiks,Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

56

Inne wydania

Warszawa - 2013-08-06

d3sj1d6

Podziel się opinią

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj1d6
d3sj1d6
d3sj1d6