Trwa ładowanie...
d4qobhw

Asteriks 22. Wielka przeprawa

książka
d4qobhw
Oceń jako pierwszy:
Asteriks 22. Wielka przeprawa
Tytuł oryginalny

La grande traversée

Autorzy
83-237-1402-9_11904_F.jpg
Inne

Druid Panoramiks potrzebuje do przyrządzania napoju magicznego kilku świeżych ryb, a te które sprzedaje Ahigieniks... cóż, powiedzmy tylko, że istnieją wobec nich słuszne zastrzeżenia względem ich jakości. Asteriks z Obeliksem wypływają więc na połów, trafiają jednak na silny sztorm i przypadkowo lądują w... Ameryce. Przed powrotem do Galii mają tam okazję poznać tubylców i zjeść kilka gulguli (indyków), w tym jednego nadziewanego niedźwiedziem...

d4qobhw
Asteriks 22. Wielka przeprawa
Numer ISBN

83-237-1402-9

Wymiary

225x295

Gatunek

Komiks,Komiks,Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

56

Inne wydania

Warszawa - 2013-08-06

Podziel się opinią

Share
d4qobhw
d4qobhw
d4qobhw
d4qobhw