Trwa ładowanie...
d10llwu

Anthony Hopkins

Neurolog kliniczny Anthony Hopkins był autorem książek naukowych z dziedziny neurologii, pisała między innymi o padaczce, bólach głowy i dostępie do opieki medycznej.

Anthony Hopkins – informacje ogólne

Doktor Anthony Philip Hopkins żył w latach 1937–1997, pochodził z Anglii i był dyrektorem londyńskiej jednostki badawczej Royal College of Physicians. Działalność Anthony'ego Hopkinsa miała duży wpływ na publiczną świadomość w kwestii chorób neurologicznych; zwrócił on również uwagę na znaczenie badań pozwalających zwiększyć efektywność leczenia przy utrzymaniu akceptowalnego poziomu wydatków. Wkład Hopkinsa w badania poświęcone neurologii był znaczny – przy jego współpracy powstało kilka publikacji naukowych istotnych dla rozwoju badań neurologicznych.

Anthony Hopkins – publikacje

Anthony Hopkins ma na swoim koncie kilka publikacji naukowych, spośród których najbardziej znaczącą okazała się "Padaczka" opublikowana w oryginale ("Epilepsy") w 1987 roku. Inne medyczne prace Hopkinsa to "Clinical Neurology: a modern approach" (1993), a także znaczące artykuły publikowane w czasopismach medycznych jak na przykład "Different Types Of Neurologist" (1984).

Anthony Hopkins
Data urodzenia

15.10.1937

Miejsce urodzenia

Poole

Data śmierci

17.03.1997

Miejsce śmierci

Londyn

d10llwu

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10llwu
d10llwu
d10llwu