Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Anthony Hopkins

Neurolog kliniczny Anthony Hopkins był autorem książek naukowych z dziedziny neurologii, pisała między innymi o padaczce, bólach głowy i dostępie do opieki medycznej.

Anthony Hopkins – informacje ogólne

Doktor Anthony Philip Hopkins żył w latach 1937–1997, pochodził z Anglii i był dyrektorem londyńskiej jednostki badawczej Royal College of Physicians. Działalność Anthony'ego Hopkinsa miała duży wpływ na publiczną świadomość w kwestii chorób neurologicznych; zwrócił on również uwagę na znaczenie badań pozwalających zwiększyć efektywność leczenia przy utrzymaniu akceptowalnego poziomu wydatków. Wkład Hopkinsa w badania poświęcone neurologii był znaczny – przy jego współpracy powstało kilka publikacji naukowych istotnych dla rozwoju badań neurologicznych.

Qaqwqwrqw

Anthony Hopkins – publikacje

Anthony Hopkins ma na swoim koncie kilka publikacji naukowych, spośród których najbardziej znaczącą okazała się "Padaczka" opublikowana w oryginale ("Epilepsy") w 1987 roku. Inne medyczne prace Hopkinsa to "Clinical Neurology: a modern approach" (1993), a także znaczące artykuły publikowane w czasopismach medycznych jak na przykład "Different Types Of Neurologist" (1984).

Anthony Hopkins - Szczegóły autora
Data urodzenia

15.10.1937

Miejsce urodzenia

Poole

Data śmierci

17.03.1997

Miejsce śmierci

Londyn

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw