Trwa ładowanie...
d4n5f44
10-08-2023 11:55

Annabelle i książę

książka
Oceń jako pierwszy:
d4n5f44
Annabelle i książę
Tytuł oryginalny

Bringing Down the Duke

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tom pierwszy z serii romansów historycznych, zatytułowanej League of Extraordinary Women. Powieść z listy bestsellerów „USA Today”.
Oszałamiająca mieszanka romansu i historii.
Zachwyci i oczaruje!

Rok 1879. Dwudziestopięcioletnia Annabelle jest ubogą córką duchownego. Od śmierci ojca, wątpliwą opiekę roztacza nad nią kuzyn Gilbert. W jego domu pełni rolę służącej. Annabelle może brakować pieniędzy i pozycji, ale na pewno nie wiedzy czy inteligencji – ojciec zaszczepił w niej miłość do kultury i literatury antycznej, a dziewczyna biegle włada starożytną greką, łaciną i francuskim. Dzięki rozległej wiedzy oraz stypendium od National Society for Women’s Suffrage otrzymała miejsce na Uniwersytecie w Oxfordzie, który właśnie otworzył swoje podwoje dla kobiet. To dopiero początek jej nowego życia...
Powieść Evie Dunmore to historia zakazanej miłości między błyskotliwą sufrażystką i jej sztywnym księciem, mężczyzną, który dowodzi, że ogień płonie najgoręcej skryty pod lodem.

„Annabelle i książę to idealne połączenie dwóch światów – gorącego romansu i powieści historycznej, popartej skrupulatnymi badaniami. Historia ruchu na rzecz równouprawnienia kobiet w Wielkiej Brytanii jest równie wciągająca jak chemia między Annabelle i Sebastianem. Czytelniczki będą zachwycone obserwując, jak Annabelle, kobieta wyprzedzająca swoja epokę, rzuca na kolana seksownego księcia”.
Renée Rosen, autorka Park Avenue Summer

Annabelle i książę
Numer ISBN

978-83-287-2750-2

Wymiary

130x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

384

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n5f44
d4n5f44
d4n5f44
d4n5f44