Trwa ładowanie...
d1kp5na

Anna Wendzikowska

ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Anna Wendzikowska zbierała doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów z gwiazdami przez lata. Ich efektem jest wydana w 2014 roku książka, zawierająca mnóstwo ciekawostek z cyklu off the records.

Anna Wendzikowska – książka ”Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic”

”Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic” Anny Wendzikowskiej to wywiady z wielkimi gwiazdami kina i świata muzyki od kuchni. Dziennikarka i aktorka miała niepowtarzalną okazję spotkać się z na szczerą rozmowę m.in. z Jamesem Cameronem, Robertem DeNiro, Mattem Damonem, Julią Roberts, Leonardo DiCaprio, Charlize Theron, Justinem Timberlakiem, Christiną Aguilerą. Swoje sekrety Annie Wendzikowskiej zdradzili także Robert Downey Jr (nieco skompromitował prowadzącą wywiad) czy Daniel Craig i Sigourney Weaver, którzy również nieświadomie zawstydzili prezenterkę, gdy na jaw wyszła jej drobna niewiedza na pewne tematy.

Anna Wendzikowska – wywiady zaprocentowały książką

Książka Anny Wendzikowskiej napisana jest w dość lekki sposób, humorystyczny, szybko wciąga i czyta się ją jednym tchem, z uśmiechem na ustach. Dziennikarka ma obserwowalną w trakcie wywiadów telewizyjnych (głównie do programów stacji TVN) naturalną łatwość rozmawiania z największymi nawet gwiazdami. Skutkiem braku onieśmielenia są naprawdę szczere historie, dotyczące życia prywatnego hollywoodzkich celebrytów i celebrytek, przelane na papier. Często wyznania aktorów, reżyserów oraz piosenkarzy obalają stereotypy na ich temat i rozwiewają plotki. Z książki Anny Wendzikowskiej ”Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic” możemy się przykładowo dowiedzieć, że Nicole Kidman jest uczulona na truskawki i pasjonuje się nurkowaniem, a Scarlett Johansson wywarła na Annie wrażenie słodkiej idiotki.

Anna Wendzikowska
Data urodzenia

07.09.1981

Miejsce urodzenia

Warszawa

Bibliografia
d1kp5na

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kp5na
d1kp5na
d1kp5na