Trwa ładowanie...
d44r6td

Anna Popek

Anna Popek ma na koncie występy w serialach telewizyjnych takich jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Anna Popek jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, znaną jako prowadząca magazynów śniadaniowych oraz uczestniczka programów rozrywkowych jak "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Taniec z gwiazdami".

Anna Popek – informacje ogólne

Anna Popek urodziła się w 1968 roku, skończyła studia polonistyczne oraz studium dziennikarskie, pracuje jako dziennikarska od 23. roku życia. Zaczynała pracę w Telewizji Polskiej, prowadziła między innymi program "Kawa czy herbata?" i Pytanie na śniadanie. Wystąpiła jako uczestniczka Gwiazdy tańczą na lodzie, Tańcu z gwiazdami i Fortu Boyard; współpracowała również z Radiem Plus, Vox FM i Programem Pierwszym Polskiego Radia.

Anna Popek – artykułu i książki

Poza pracą w radiu i telewizji Anna Popek była felietonistką "Newsweeka", pisała dla "Twojego stylu", udziela się też na blogu Blogstar, gdzie opowiada o pracy, podróżach czy stylu życia. Anna Popek jest współautorką książki kucharskiej "Siostry gotują", a także jednego z opowiadań ze zbioru "Literacki Melanż z Pragi".

d44r6td
Anna Popek
Data urodzenia

26.06.1968

Miejsce urodzenia

Bytom

Bibliografia

Podziel się opinią

4
18
Share
d44r6td
d44r6td
d44r6td
d44r6td