Trwa ładowanie...
dxazabt
10-07-2012 00:00

Anna Jantar

książka
Oceń jako pierwszy:
dxazabt
Anna Jantar
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Jaka naprawdę była Anna Jantar, jak wyglądało jej życie i kariera? Na te pytania odpowiada wyjątkowa książka, napisana w arcyciekawej formie, która sprawia, że jej lektura jest niezwykłym przeżyciem, pozwalającym cofnąć czas i wstrzymać prawa przemijania.

Książka przygotowana jest w formie fascynującego dialogu z Anną Jantar, rozmowy dotyczącej jej życia, kariery, zainteresowań, jej miłości i tęsknoty, planów i marzeń. To niezwykłe spotkanie, którego zapis wycisnął łzy wzruszenia z oczu matki i córki Natalii.

To bogato ilustrowany materiał, który pozwala poznać ją z tej nieznanej dotychczas strony, jako kobietę inteligentną, otwartą, czasem ironiczną, ale zawsze pełną ciepła i serdeczności; pozwala odkryć jej niezwykłą drogę rozwoju od początkującej piosenkareczki, po dojrzałą artystkę, która ginąc w tragicznej katastrofie lotniczej w wieku dwudziestu dziewięciu lat, była u szczytu sławy.

To książka pełna uczuć i emocji, łez wzruszenia i subtelnych żartów, to realna rozmowa, choć brzmiąca nieco jak głos z zaświatów. Zapraszamy zatem na spotkanie z Anną Jantar, dzięki której mogliśmy doświadczyć tyle słońca w całym mieście…

Anna Jantar
Numer ISBN

978-83-615-3356-6

Wymiary

140x200

Gatunek

Biografie i autobiografie,Listy,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia,Biografie i autobiografie,Listy,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

6

Liczba stron

300

Inne wydania

Kraków - 2012-03-16, - 2008-12-03

dxazabt

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxazabt
dxazabt
dxazabt
dxazabt