Trwa ładowanie...
d2ymxz0

Anna Ibisz

Anna Ibisz to polska dziennikarka związana z czołowymi tytułami wydawniczymi w Polsce. Zajmuje się modą, a przeszłości także kierowała pismem dedykowanym podróżom.

Anna Ibisz – kariera dziennikarska

Anna Ibis, z domu Zejdler, jest dziennikarką związaną z czołowymi magazynami kobiecymi w Polsce. Pełniła funkcję redaktor naczelnej magazynu „Joy” od marca 2006 roku, czyli od momentu wprowadzenia czasopisma na polski rynek wydawniczy. Wcześniej pracowała w redakcjach innych pism wydawnictwa Marquard Media Polska, między innymi w „Shape” oraz „Voyage”.

W 2012 roku w mediach pojawiła się informacja o odejściu Anny Ibisz z czasopisma „Joy”. Niedługo potem objęła stanowisko redaktora naczelnego magazynu „InStyle”, zastąpiwszy Piotra Zacharę, a tym samym rozpoczęła wieloletnią współpracę z wydawcą Hubert Media Polska.
Pasją Anny Ibisz jest moda. W 2010 roku zaprojektowała linię torebek, które zaprezentowała na antenie programu „Dzień Dobry TVN”.

Anna Ibisz – życie prywatne

Anna Ibisz była pierwszą żoną prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza. Para wzięła ślub w 1998 roku, a rozwiodła się w 2004 roku. Małżeństwo ma syna, Maksymiliana. Po rozstaniu z pierwszym mężem Anna Ibisz związała się z Tomaszem Walentą, z którym ma córkę, Milenę.

Anna Ibisz – książki

Anna Ibisz jest współtwórczynią książki „Sekrety”, która według założeń autorek (także Hanna Bakuła i Anna Klara Majewska) ma w dowcipny sposób poruszać tematy według poglądów współczesnych dziewczyn i ich matek. Trzy przyjaciółki w różnym wieku (30, 40 i 50 lat) wypowiadają się na te same tematy z perspektywy własnej i swojego pokolenia. Książka Anny Ibisz i jej kompanek składa się z 46 osobistych zwierzeń, każdej z kobiet.

Anna Ibisz
Bibliografia
d2ymxz0

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ymxz0
d2ymxz0
d2ymxz0