Trwa ładowanie...
diln3fa

Anita Werner

ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Anita Werner była związana z dziennikarzem Erykiem Mełgwą oraz tragicznie zmarłym podróżnikiem, Kacprem Godyckim-Ćwirko. Do grona najbliższych przyjaciół profesjonalnej i lubianej Anity Werner należy Martyna Wojciechowska.

Anita Werner – biografia modelki i aktorki

Anita Werner ukończyła łódzkie liceum ogólnokształcące oraz kulturoznawstwo z filmoznawstwem na Uniwersytecie Łódzkim. Próbowała swoich sił jako modelka, a w 1997 roku wystąpiła w filmie Władysława Pasikowskiego ”Słodko gorzki”. Następnie mogliśmy zobaczyć Anitę Werner w ”To my” oraz serialu ”Zostać miss”. Nie kontynuowała aktorskiej kariery, stawiając na naukę i dziennikarstwo. Anita Werner dużo czasu spędza na treningach z trenerką na siłowni i jest weganką.

Anita Werner – dziennikarka i pisarka

Karierę dziennikarską Anita Werner rozpoczęła w Wizji Sport, a od 2001 roku oglądamy ją w TVN. Prowadziła serwisy informacyjne (historycznie pierwszy w TVN24), magazyn ”Styl”, ”Poranek TVN24”, autorską ”Damę Pik”, ”Prosto z Polski”, ”Magazyn 24 godziny”, zrealizowała ciekawy dokument ”Miss więzienia”, nagrodzony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Anitę Werner kojarzymy jednak najbardziej jako gospodynię ”Faktów”, "Faktów po Faktach" i "Faktów po południu".

Nagrodzonej licznymi Wiktorami, Telekamerami oraz MediaTORami (nagrody studenckie), Anicie Werner partnerowali na wizji m.in. Patrycja Redo czy Grzegorz Kajdanowicz. Jest również autorką zbioru kobiecych portretów ”Dama Pik” oraz wraz z Piotrem Siennickim wywiadów ”Dwa ognie”.

Anita Werner
Data urodzenia

28.03.1978

Miejsce urodzenia

Łódź

Bibliografia
diln3fa

Podziel się opinią

16
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diln3fa
diln3fa
diln3fa