Trwa ładowanie...
d13h14e
04-02-2020 15:33

Angielski. Rozmówki do pracy

książka
Oceń jako pierwszy:
d13h14e
Angielski. Rozmówki do pracy
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Angielski. Rozmówki do pracy to obowiązkowa pozycja dla osób, które chcą podjąć pracę za granicą, poznać podstawy komunikacji i swobodnie rozmawiać w języku angielskim. W Rozmówkach znajduje się również materiał niezbędny dla studentów, stażystów i praktykantów oraz dla podróżujących po krajach anglojęzycznych.

Dzięki Rozmówkom poznasz najważniejsze zagadnienia w języku angielskim, nauczysz się zwrotów przydatnych w rozmowie i utrwalisz poprawną wymowę, dzięki jej uproszczonemu zapisowi przy każdym słówku. Szybko opanujesz słownictwo niezbędne do codziennej komunikacji przy poszukiwaniu pracy, wynajmie mieszkania oraz sprawach urzędowych.

Przyswoisz również określenia dotyczące przebiegu podróży, zakwaterowania, zwiedzania, kuchni, zakupów, zdrowia i gotowe zwroty, które mogą się przydać w nagłych sytuacjach. Dwujęzyczny słownik pozwoli szybko odnaleźć tłumaczenie potrzebnego słówka. Od teraz wszystkie potrzebne zwroty znajdziesz w jednym miejscu!

Poznasz słownictwo branżowe dla zawodów: opiekun osób starszych, kelner, sprzedawca, recepcjonista, magazynier, pracownik na budowie, pracownik sezonowy w rolnictwie, kierowca i innych.

Angielski. Rozmówki do pracy to:

- angielski na poziomie podstawowym

- niezbędne słownictwo

- szczypta gramatyki

- zapis wymowy

- słownictwo branżowe

- praktyczne porady

- dwujęzyczny słownik

Angielski. Rozmówki do pracy
Numer ISBN

978-83-66404-40-3

Wymiary

105x145

Oprawa

miękka

Liczba stron

304

Język

angielski

d13h14e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13h14e
d13h14e
d13h14e
d13h14e