Trwa ładowanie...
d3gfzym
11-06-2013 00:00

Amore 14

książka
Oceń jako pierwszy:
d3gfzym
Amore 14
Tytuł oryginalny

Amore 14

Inne
Źródło: Inne

Carolina ma prawie czternaście lat. Jest wyjątkowa, jak wiele dziewczyn w jej wieku. To magiczny okres. Są przyjaciółki, z którymi dzieli się dni i sekrety. Są pierwsze pocałunki skradzione w cieniu klatki schodowej. Jest szkoła, są żarty pod adresem nauczycieli i przygotowania do egzaminów. Jest cudowna babcia i superbrat, który pomaga jej marzyć. A miłość? Czy ma oblicze spotkanego przypadkiem Massimiliana?

Amore 14 to podróż przez uczucia, entuzjazm, z jakim spotyka się pierwszą miłość, ból niespodziewanego rozczarowania, tego pierwszego, przyprawiającego o bezdech, to strata bliskiej osoby, to nagły miłosny gest, którego się nie spodziewałaś.

Zróbcie to, co Federico Moccia opisuje w książkach, co robią miliony zakochanych w całej Europie. Zostawcie dowód swojego uczucia na mostach miłości. Kupcie Amore 14 i odbierzcie kłódkę w kasie (książka z kłódką dostępna jest w wybranych księgarniach). Napiszcie na kłódce Wasze imiona oraz Waszą datę. Wybierzcie romantyczny most i zawieście kłódkę na barierce. Całując się, wrzućcie kluczyk do wody.

Amore 14
Wymiary

110x175

Oprawa

1

Liczba stron

480

d3gfzym

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gfzym
d3gfzym
d3gfzym