Trwa ładowanie...
d3bs0sv
15-04-2010 00:00

Amor i porywacze duchów

książka
Oceń jako pierwszy:
d3bs0sv
Amor i porywacze duchów
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Ktoś, kto we własnej łazience odkrył dwa niewidzialne smoki, nie powinien już niczemu się dziwić. Los jednak wciąż zaskakuje Amora, stawiając przed nim i jego przyjaciółmi kolejne wyzwania. Wiltor odzyskał wprawdzie smoczy wygląd, zaś Pływalec w bocianim wcieleniu wygląda całkiem niewinnie, ale to jeszcze nie koniec kłopotów.

Jak sprawić, by zielonoskrzydły olbrzymi smok mógł przebywać wśród ludzi, nie wzbudzając sensacji? Co zrobić, by bocian, który boi się wody, nie zginął z głodu? Kto i dlaczego chce wysadzić w powietrze dom przy ulicy Rozkosznej? Nasi mali bohaterowie muszą też rozwikłać zagadkę nieoczekiwanego zniknięcia wujka Władka. Na domiar złego także Pływalec pewnego dnia ginie bez śladu, zaś nieproszona ekipa telewizyjna usiłuje w domu państwa Korzonków nakręcić reality show pod tytułem „Smocza jama”. Ech, wakacje zapowiadają się bardzo pracowicie!

W życiu państwa Brzuchaczów szykują się duże zmiany, co nie wiadomo dlaczego ogromnie cieszy Wiltora. Amor zastanawia się, jaką szkołę wybrać, Jacek rozpoczyna karierę piłkarską, zaś Kuna odkrywa w sobie kolejny talent – tym razem kulinarny. Bohater uczy się też, iż warto uważniej przyglądać się otoczeniu. Świat baśni wciąż żyje i nigdy nie wiadomo, w jaki sposób da o sobie znać. Nawet najlepsi przyjaciele mogą okazać się kimś zupełnie innym, niż sądziliśmy...

Niepowtarzalne połączenie baśniowej rzeczywistości z dużą dawką humoru i wątkiem kryminalnym nie pozwala oderwać się od lektury!

Amor i porywacze duchów
Numer ISBN

83-7414-160-3

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

464

d3bs0sv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bs0sv
d3bs0sv
d3bs0sv