Trwa ładowanie...
d33ox7x

Aleksandra Tyl

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Aleksandra Tyl jest coraz bardziej rozpoznawalna jako pisarka, a jej książki świetnie przyjmowane przez rodzimych czytelników. Chociaż wcale tak o sobie nie mówi.

Aleksandra Tyl – życiorys

Aleksandra Tyl mieszka w Warszawie. Już zawsze będzie miała 30 lat. Mówi o sobie, że jest optymistką, humanistką, romantyczką, fanką czekolady, czerwonego wina, kuchni włoskiej, hiszpańskiej muzyki, przeciwniczką horrorów, nieoczekiwanych pobudek, głośnych budzików, niedopasowanych ubrań. Lubi malować na płótnie akrylami. Aleksandra Tyl pisze o kobietach, przyjaźni i miłości.

Aleksandra Tyl – książki

Aleksandra Tyl pisze książki dla ludzi, aby przekazać im swoje emocje podczas tworzenia historii. Fascynują ją właśnie przede wszystkim inni ludzie, ich charaktery, temperament i losy. Pozycje literackie Aleksandry Tyl to powieści głównie dla kobiet, które ukazują się na rynku wydawniczym w Polsce od 2010 roku dzięki nakładowi takich oficyn, jak Prozami Wydawnictwo. Autorka często pojawia się w roli prelegentki i wykładowcy na spotkaniach czytelniczych na terenie kraju, targach książki czy w bibliotekach, prowadzi również swojego bloga.

d33ox7x

Podziel się opinią

1
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33ox7x
d33ox7x
d33ox7x