Trwa ładowanie...
d3n1hpo

Alek Rogoziński

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Alek Rogoziński jest tak zwanym księciem komedii kryminalnej, gatunku lekkiego i przyjemnego Do swoich dzieł przemyca sporo obserwacji społecznych, stosuje kwiecisty język z wątkiem romansowym.

Alek Rogoziński - biografia

Aleksander Rogoziński ma wykształcenie dziennikarskie. Pracował w Rozgłośni Harcerskiej, radiu Plus i Radiu Kolor w Warszawie, od 2007 roku związany jest z magazynem o gwiazdach "Party". Uwielbia muzykę, a zwłaszcza Madonnę, Jima Morrisona z The Doors i Kate Bush. Kocha podróże, szczególnie metropolie Europy (Londyn, Berlin, Paryż, Lizbona). Chciałby wybrać się na wycieczkę dookoła świata, a na emeryturze zamieszkać w basenie Morza Śródziemnego. Na rajskiej wyspie w dojrzałym wieku Alek Rogoziński będzie zajmować się już tylko pisaniem książek.

Alek Rogoziński – książki

Alek Rogoziński pasjonuje się kryminałami i takie powieści właśnie pisze. I to z całkiem niezłą częstotliwością. Literacki debiut Aleka Rogozińskiego miał miejsce w marcu 2015 roku. Kryminał "Ukochany z piekła rodem" z miejsca zdobył serca czytelników, stając sie m.in. bestsellerem Empiku. Kolejne z ważniejszych powieści Aleka Rogozińskiego to "Morderstwo na Korfu" (Melanż Wydawnictwo), "Jak cię zabić, kochanie?", "Do trzech razy śmierć", "Lustereczko, powiedz przecie" czy "Pudełko z marzeniami" (z Magdaleną Witkiewicz). Kolejna będzie "Kto zabił Kopciuszka?" (2018).

d3n1hpo

Podziel się opinią

7
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1hpo
d3n1hpo
d3n1hpo