Trwa ładowanie...
d2p97rk
25-02-2021 16:00

Akademia Pennyroyal

książka
Oceń jako pierwszy:
d2p97rk
Akademia Pennyroyal
Tytuł oryginalny

Pennyroyal Academy

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Akademia Pennyroyal szuka odważnych dziewcząt, które chcą zostać księżniczkami,

i śmiałych chłopców, którzy chcą zostać rycerzami.

Przybywajcie!"

Książka Akademia Pennyroyal M.A. Larsona to wciągająca (nie tylko najmłodszych) powieść o świecie smoków, czarownic, rycerzy i księżniczek i prawdziwa perełka literatury dziecięcej. Odniosła już ogromny sukces w Stanach, a przekłady ukazują się na całym świecie, od Japonii po Czechy. W styczniu szukajcie jej na półkach najlepszych księgarni.

Od wieków wiedźmy chcą zawładnąć światem i zniszczyć szczęście, pogrążając świat w mroku i nienawiści, a smoki budzą trwogę i zwątpienie. To księżniczki – wyćwiczone w Odwadze, Współczuciu, Dobroci i Dyscyplinie, mogą ochronić świat przed złym czarem, a rycerze zgasić moc drzemiącą w smokach. Nauka w Akademii Pennyroyal ma ich do tego zadania przygotować.

Evie jest jedną z nowych kadetek. Nie wie, czy jej przeznaczeniem jest zostać księżniczką, mimo że nie jest dziewczyną wysokiego urodzenia, ale nie ma innego wyjścia bo poza Akademią nie ma gdzie pójść. Czy zdoła ukończyć naukę i stanąć do odwiecznej walki jako księżniczka? Kim naprawdę jest i jaki sekret skrywa jej serce? Skąd pochodzi tajemniczy amulet na szyi Evie?

Akademia Pennyroyal, porównywana na całym świecie do cyklu z Harrym Potterem jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wciągająca bez końca i pozostawia apetyt na kolejne części, które już niebawem będą miały swoją premierę w USA.

M. A. Larson – twórca scenariuszy do znanych programów telewizyjnych stacji dziecięcych, takich jak Cartoon Network, Disney Channel, Disney XD, Disney UK, Discovery Kids Channel, The Hub i Nickelodeon. Jest scenarzystą uwielbianej przez dzieci bajki animowanej My Little Pony: Przyjaźń to Magia.

Akademia Pennyroyal
Numer ISBN

978-83-65087-22-5

Wymiary

145x215

Oprawa

twarda

Liczba stron

368

Język

polski

d2p97rk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p97rk
d2p97rk
d2p97rk
d2p97rk