WP
WP

Agnieszka Stelmaszyk

Agnieszka Stelmaszyk od lat pobudza wyobraźnie najmłodszych czytelników Facebook.com
Podziel się

Agnieszka Stelmaszyk mieszka z rodziną w Bydgoszczy, gdzie tworzy przygodowy świat dla młodych czytelników. Najważniejszym recenzentem jest syn pisarki, którego uwagi są uwzględniane jeszcze przed oddaniem książek do druku.

Agnieszka Stelmaszyk - życiorys

WP

Agnieszka Stelmaszyk marzyła o zawodzie lekarza, biologa, archeologa, malarza, podróżnika. Spędzała dużo czasu na zapleczu sali od biologii, gdzie przyrody uczyła jej mama, zaczytywała się w kryminałach dla młodzieży, książkach archeologicznych, historycznych oraz o dalekich wyprawach. Została nauczycielką języka polskiego, która uwielbia podróże, ale w szkole nigdy nie pracowała. Swojej największej pasji Agnieszka Stelmaszyk oddaje się w każdej wolnej chwili razem z mężem i synem, którzy wspólnie z nią chętnie poznają nowe kraje, miejsca, ludzi i zabytki.

Agnieszka Stelmaszyk - książki

Agnieszka Stelmaszyk spełniła się zawodowo dopiero jako pisarka. Początkowo tworzyła do szuflady, a po narodzinach syna postanowiła przekuć pasję w zawód. Na rynku wydawniczym Agnieszka Stelmaszyk zadebiutowała w 2007 roku ”Opowiadaniami z morałem” nakładem Wydawnictwa Papilon oraz powieścią dla najmłodszych czytelników ”Mali agenci. Dziecięcy świat przygód”. Największym hitem Agnieszki Stelmaszyk są ”Kroniki Archeo”, których poszczególne części ukazują się w sprzedaży od 2010 roku – momentu wypuszczenia bestsellerowej ”Tajemnicy Klejnotu Nefertiti”.

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP