Trwa ładowanie...
d3sdah6
15-04-2010 00:00

Administracja publiczna

książka
Oceń jako pierwszy:
d3sdah6
Inne
Źródło: Inne

Nowe, poprawione i uaktualnione wydanie jednego z nielicznych polskich opracowań o charakterze interdyscyplinarnym, poświęconego administracji publicznej!

Książka uwzględnia najnowsze akty prawne, dotyczące m.in. administracji rządowej, samorządu terytorialnego, sądów administracyjnych i audytu wewnętrznego w administracji publicznej oraz zmiany związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej.

Prezentuje – z różnych perspektyw badawczych – szerokie spektrum zagadnień kluczowych dla administracji publicznej. Omawiane kwestie przedstawia w ujęciu prawnym, ekonomicznym, politologicznym i historycznym oraz z perspektywy nauki o zarządzaniu. Zintegrowanie tak różnych podejść czyni ją opracowaniem nowatorskim i wartościowym, które z pewnością zyska uznanie wśród czytelników.

Publikacja adresowana jest głównie do studentów kierunków administracji, ekonomii, zarządzania, prawa, politologii, stosunków międzynarodowych oraz historii. Zagadnienia stanowiące przedmiot opracowania zainteresują również wszystkich praktyków gospodarczych – urzędników administracji publicznej.

Administracja publiczna
Numer ISBN

978-83-01-14995-6

Wymiary

165x240

Gatunek

Organizacja i zarządzanie

Oprawa

1

Liczba stron

292

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sdah6
d3sdah6
d3sdah6