Trwa ładowanie...
d2i6nxm
d2i6nxm

Adam Szustak

Ojciec Adam Szustak z młodzieżą w Lublinie Facebook.com

Ojciec Adam Szustak żyje według starego powiedzenia Dominikanów ”Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby”.

Ojciec Adam Szustak - życiorys

Ojciec Adam Szustak został wyświęcony na kapłana w 2004 roku. Jest dominikaninem, związanym od 2012 roku z łódzkim klasztorem, należy do Zakonu Kaznodziejów (Ordo Praedicatorum) w Kościele Katolickim. Ojciec Adam Szustak pracował przez 5 lat jako krakowski duszpasterz akademicki, a obecnie głosi Słowo Boże, podróżując po kraju. Jako wędrowny kaznodzieja Adam Szustak zwiedza świat, poświęcając się rekolekcjom wyjazdowym, na których spotyka się z ludźmi w rożnym wieku.

Ojciec Adam Szustak – rekolekcje, konferencje, kazania, wykłady, książki

Najpopularniejszy polski rekolekcjonista, ojciec Adam Szustak, jest rozchwytywany wszędzie tam, dokąd się uda. Sukcesu dopełnia działalność literacka dominikanina. Ojciec Adam Szustak jest ponadto autorem poczytnych książek z zakresu religii i religioznawstwa. Najbardziej znane tytuły to chociażby ”Wilki dwa” z muzykiem rockowym, Robertem ”Litza” Friedrichem, ”Jeszcze pięć minutek”, ”Plaster miodu” czy ”Ewangelia dla nie normalnych”, wydawane głównie nakładem Znak Społeczny Instytut Wydawniczy Sp. z o.o. bądź Wydawnictwa Fidis. W księgarniach możemy zakupić także konferencje ojca Adama Szustaka do posłuchania w postaci audiobooków.

Ojciec Adam Szustak – Langusta na palmie

Od 2012 roku ojciec Adam Szustak prowadzi kanał na YouTube, a także bloga, zwane Langusta na palmie. Popularny cykl uzupełnia również vlog, a znajdziemy tam komentarze biblijne oraz głoszone rekolekcje ojca Adama Szustaka. Portal stacja7.pl wyprodukowała także cykl dominikanina #jeszcze5minutek. Profil ojca Adama Szustaka na portalu Patronite momentalnie przebił popularnością Grupę Filmową Darwin czy Krzysztofa Gonciarza.

d2i6nxm
Adam Szustak
Data urodzenia

20.07.1978

Miejsce urodzenia

Myszków

Bibliografia

Podziel się opinią

4
Share
d2i6nxm
d2i6nxm
d2i6nxm
d2i6nxm