Trwa ładowanie...
d2vxpqp

Ad oculos Agencja Wydawnicza

Agencja Wydawnicza Ad oculos jest oficyną rodzinną. Została założona w 1996 roku. Nazwa Ad oculos oznacza z łaciny „przed oczy”, „do oczu”, „naocznie”.

Specjalizujemy się w wydawaniu polskiej poezji. Z literaturą jesteśmy związani od 20 lat, rynek wydawniczy, księgarski znamy „od podszewki”. Wydawnictwo Ad oculos jest elastyczne i szybkie w działaniu, lubi współpracować z wieloma firmami.

Mamy duży szacunek do Poezji, dlatego wydając książki chcemy zapewnić im godną oprawę.

Na początku działalności poszukując własnego stylu wydaliśmy serię Antologia Polskiego Rocka, a w niej książki o Heyu, T.Love, Varius Manxie, Illusionie. W serii Antologia Disco Polo zaprezentowaliśmy zespoły Bayer Full, Boysów, Mister Dexa.

Jeżeli chodzi o poezję skupiliśmy się na polskich autorach klasycznych: Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jerzym Liebercie, Adamie Mickiewiczu i innych, a także twórcach współczesnych, wśród których są m.in. ks. Jan Twardowski, Jan Paweł II.

Nie zamykamy się tylko na wielkich, pomagamy również młodym zdolnym i dlatego wspierając debiutantów wydaliśmy wzruszający tomik wierszy m.in: Dominiki Chyc pt. Platonika.

d2vxpqp
Ad oculos Agencja Wydawnicza
Rok powstania

1996

Adres

ul. Fircowskiego 7/1

Kod i miasto

Rzeszów

Numer telefonu

(+48 17) 853 31 57

Numer faksu

(+48 17) 852 92 14

Adres WWW strony internetowej

http://www.adoculos.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vxpqp
d2vxpqp
d2vxpqp