Trwa ładowanie...
dvi0qtk
01-02-2021 16:00

Abrakadabra… Mamy problem!

książka
Oceń jako pierwszy:
dvi0qtk
Abrakadabra… Mamy problem!
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka wyróżniona w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży.
Lampa Aladyna na osiedlowym śmietniku równa się KŁOPOTY. I to jakie! Kamilowi, Patrykowi i Antkowi nauczyciele przestają stawiać (zasłużone) jedynki, oczywiście ku niezadowoleniu całej klasy. Mała Misia dostaje od dżina cudzego pieska. Tata Misi dostaje dziesięć milionów na konto... oraz wezwanie na policję. Wygląda na to, że tylko Daria, która ma w szkole opinię szarej myszki, wie, jak uratować sytuację... a także antykwariat i pewnego smutnego chłopca.

Katarzyna Majgier zaczęła pisać książki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. W czwartej – wspólnie z koleżanką – założyła dwuosobowe wydawnictwo. To była świetna zabawa, ale później trzeba było zająć się nauką i pracą…
Jednak nadal lubiła książki i już jako dorosła osoba znowu zaczęła je pisać. Jest autorką utworów dla dzieci („Ula i Urwisy”, „Amelka” i „Misiek, co ty opowiadasz?”), młodzieżowej serii dzienników Ani Szuch („Trzynastka na karku” i dalsze tomy) oraz innych książek dla młodszych i starszych czytelników (np. serii „Tajemnice starego pałacu”).
Lubi też czytać, fotografować i podróżować.

Abrakadabra… Mamy problem!
Numer ISBN

978-83-10-13546-9

Wymiary

140x202

Oprawa

miękka

Liczba stron

192

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvi0qtk
dvi0qtk
dvi0qtk
dvi0qtk